...

Political Satire

طنز سیاسی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

*.*.*.*.*August 27, 2021*.*.*.*.*

آشنائی زدائی

فدوی داشت داغ ترین خبر این روزهای دارالخرُافه را برمی رسید که واژهء غریبه ای توجه اش را شدیداً جلب کرد، شما هم ملاحظه  کنید:

* یورو نیوز: بخاطر "تصاویر هک‌ شده" از بدرفتاری در اوین؛ رئیس سازمان زندان‌های ایران عذر خواست. / 

متوجه شدید؟ نه؟ چرا؟ فدوی از شما دیگر انتظار نداشت. باری، آن واژهء مهجور و غریبه، همانا عذرخواهی ست! و مراد فدوی عذرخواهی برادر محمد(ص) مهدی(عج) حاج محمد(ص)ی، ریاست محترم دانشگاه اوین( زندان - م) است:

* محمد مهدی حاج محمدی، رئیس سازمان زندان‌های ایران، روز سه‌شنبه بابت «رفتارهای غیرقابل قبول» در زندان اوین عذرخواهی کرد.(1)

و اما فدوی منتظرالظهورکه همچنان به واژهء مهجور مذکور گیر داده بود، این بار در مخاطبان این عذرخواهی باریک شد که «آیا چه کس یا کسانی، و از چه قماشی هستند؟» و دریافت که بزرگواران عبارت اند از قبل از همه اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تخریباته و، برای خالی نبودن عریضه، «ملت بزرگوار»! فرمایش مذکور البته در باب صاحبان عله (که همانا زندانیان نابکار باشند) ساکت است!؛ سند منگوله دارش را با هم ببینیم:

* محمدمهدی حاج محمدی در ادامه ضمن عذرخواهی از علی خامنه‌ای، رهبر ایران و «ملت بزرگوار» تاکید کرده است که زحمات زندانبانان نباید تحت تاثیر «این خطاها» قرار گیرد!

و اما نگرانی های مضاعف فدوی در این ماجرا، به  اجمال و اختصار از این قرارند:

همانگونه که عرض شد، دستگاه های اِعمال رأفت اسلامی، با عذرخواهی و اشکال گوناگون اش نه تنها کاملاً غریبه  بوده و هرگز میانه ای نداشته اند، بلکه پرسندگان و معترضان را نیز بعون الله، و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا(عج)، و نایب البته بر حق اش، توسط سربازان گمنام آن حضرت(عج)، شدیداً ارشاد فرموده اند و فدوی خوف  آن دارد که عذرخواهی مقام مسؤل، معاذالله، اقتدار نظام مقدس را اینگونه زیر سؤال ببرد:

* موسی غضنفرآبادی، رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی، در واکنش به انتشار تصاویر هک شده از دوربین های زندان اوین که در آن نحوهء برخورد خشن و غیرقانونی ماموران با زندانیان مشخص است، گفته "در صورتی که در بروز این اتفاق قصور یا تقصیری متوجه رئیس سازمان زندان ها باشد، با توجه به زیر سئوال رفتن شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی حتما ایشان باید پاسخگو باشد"./ بی.بی.سی

واپسین نگرانی فدوی لکن، چون ضدانقلاب در خوابست عرض می کند آن است که سلول پنج ستاره اوین و رفتار خداپسندانهء برادران با زندانیان نیست، بلکه «عدالت علی» ست! (2) چرا که اگر عدالت آن بزرگوار هم محقق شود، دیگر نه از تاک نشان ماند و نه از تاک نشان!

زیاده خوفی نیست.

بعدالتحریر: فدوی فقرهء زیر را هم برای جوریِ جنس، علاوه میکند: 

* رادیو فردا - رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی می‌گوید که به دادستان کل کشور دستور داده است تصاویر منتشر شده از نحوهء برخورد زندانبانان با زندانیان در زندان اوین را «بدون فوت وقت» بررسی کند.

فدوی با قدری لهجه: شما خودشو ناراحت نکن!...

-------------------------------

(1) ادامه خبر: عذرخواهی رئیس سازمان زندان‌های ایران به دنبال انتشار تصاویری صورت می‌گیرد که گفته می‌شود به دنبال حمله سایبری به زندان اوین در تهران به دست آمده است. در این تصاویر ماموران امنیتی در حال ضرب و جرح شهروندان و بدرفتاری با آنها دیده می‌شوند.

(2) گروهی که خود را گروه هکری «عدالت علی» معرفی می‌کند این تصاویر را در اختیار رسانه‌ها قرار داده است. در یکی از تصاویر ویدئویی منتشر شده یکی از زندانیان در حال تلاش برای اقدام به خودکشی دیده می‌شود.

در باب عدالت آن بزرگوار سروده اند:

برو ای گدای مسکین،در خانهء علی(ع) زن

که علی(ع) ز در درآید،تو رو آنچنان بگاید

که دگر هیچ گدائی، درِآن خانه نیاید!

رقابت 

کیست امروزه نداند که اعلیحضرت العظما سیدعلی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة، شخص اول ممالک محروسه  امام زمان(عج) است. گفتن ندارد که حضرت شان فصل الخطاب  نیز هست و در هر معادله ای، حرف آخر که البته درست نیز هست را می زند! بر این پایه، کسی هم نمی تواند با ایشان در هیچ عرصه ای رقابت کند و اگر هم کرد، باید در سکوی فرودست معظم له قرار بگیرد.

فی المثل در باب اعدام، حجت الاعدام رئیسی، بعلت کشتار درخشان تابستان 67، رکورد دار است. اما یک مقام آگاه بیت که نخواست تا انقلاب بعدی(عج) نامش فاش شود، یواشکی به فدوی گفت که معظم له، حتا این تفوق را نیز بر نمی تابد و هم از این روست که بمنظور کاهش این فاصله، ورود واکسن های مفید، معتبر، و مؤثر  کرونا از انگلستان و آمریکا را ممنوع فرمود بلکه آمار کشته شدگان کرونا، به رکورد  آمار مقتولین تابستان 67، که همچنان در اختیار حجت الاعدام رئیسی ست، نزدیک شده و یا فراتر رفته و معظم له، در این عرصه نیز سرآمد باشد.        

و من الله التوفیق

خبر فوری مرتبط از:

  فدوی در واپسین لحظاتی که دفتر را ترک می کرد، خبر شگفت انگیز زیر را دریافت کرد. سند مصور و منگوله دار پیوست نشان می دهد که فدوی بی خودی نگران بوده و حضرت آقا، دیری ست که در عمل خداپسندانهء قتل نفوس، حجت الاعدام رئیسی را، پشت سر گذاشته و رکورد نسل کشی را  شدیداً جابجا فرموده است!

هزینه

خواهشمند است فقرهء زیر را هم به صورتحساب مقام معظم رهبری، مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السّیف و القلم والپیپ والاسب، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای، دامت کروناته، اضافه فرمایید؛ 

* رکورد بیشترین مرگ کرونایی از دی‌ماه ۹۸ تاکنون شکسته شد: کشتار ایرانیان با فرمان خامنه‌ای و محرومیت از واکسن./ کیهان لندن- تیتر *

فدوی ضامن  یابو می شود (ضامن آهوی سابق- م) که معظم له آن را به اقساط هم که شده، پرداخت فرماید؛ اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)!

------------------------------------

* ادامهء خبر: آمار مرگ ۵۴۲ نفر بیشترین رقم اعلام شده کشته‌شدگان ویروس در ۲۴ ساعت از ابتدای اعلام رسمی ورود کرونا به ایران تا کنون است. پیش از این، قله‌ی بیشترین مرگ‌ روز ۶ خردادماه ۱۴۰۰ با فوت ۴۹۶ نفر بود./ همانجا

و از منبعی دیگر: مرگ دست‌کم ۵۴۲ ایرانی دیگر از کرونا، بازار سیاه «۱۲ میلیون تومانی» داروها، برگزاری محرم/ رادیو فردا

مارگزیده  

آیا دوستان می دانستید که قم، غیر از انقلاب، آیت الله سعیدی(1)، سوهان و کرونا، چیز دیگری هم برای صدور دارد؟ فدوی بخیل نیست و کشف خود را با شما در میان می گذارد:

* ماموران گمرک فرودگاهی در ویرجینیای شمالی آمریکا، کاشی های ارسالی از شهر قم ایران برای مسجدی در شهر "ماناساس" ایالت ویرجینیا آمریکا را، به بهانهء تحریم های ایران، توقیف کردند. به گزارش عصرایران، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، این کاشی ها که از شهر قم ایران برای مسجدی در شهر" ماناساس" در ویرجینیای شمالی آمریکا  ارسال شده بود کمتر از 2 ماه پیش از سوی ماموران گمرک فرودگاه بین المللی "دالس" در ویرجینیا به بهانهء تحریم های ایران توقیف و ضبط شده است. "ابوالفضل ناهیدیان" امام جماعت مسجد ماناساس، روز سه شنبه دربارهء توقیف این کاشی ها گفت که این محموله کاشی هیچ ارتباطی به تحریم ندارد چون پولی رد و بدل نشده و اهدایی است. او از وزارت خزانه داری دولت آمریکا خواست تا مجوز آزاد شدن کاشی های توقیفی را صادر کند./ عصر ایران

و نیز:

* "رفیع الدین احمد"،  رئیس انجمن مسلمانان ویرجینیا، در نشست خبری روز سه شنبه با اعتراض به توقیف کاشی ها گفت: "اگر به جای این کاشی ها مجسمه مریم مقدس بود، آیا باز ما اینجا در این مورد بحث می کردیم؟"

همچنین:

* "نیهاد عواد"، از رهبران جامعهء مسلمانان آمریکا و مدیر اجرایی شورای روابط اسلامی و آمریکایی، هم به این اقدام وزارت خزانه داری آمریکا اعتراض کرده و به طعنه گفته: «آنها سلاح های کشتار جمعی نیستند! و دولت آمریکا باید منطقی رفتار کند».

در پاسخ عرض می کند والله برادر عواد، بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا، تا اعدام آ آ آ آ... لطفاً بین خودمان باشد، چون ضد انقلاب خواب است عرض می کند که یک مقام خاج پرست که نخواست نامش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود یواشکی به فدوی گفت این هدایا کمتر از سلاح های کشتار جمعی هم نیستند!

-----------------------

1. مبتکر یاعلی(ع) گفتنِ مقام مختصر رهبری، هنگام پریدن از رحم مادر گرامی!

گزینش برتر

1

یکی از اشکالات عمدهء معاندین و زنادقه آن است که استعداد و توانائی دیدن "پیچش مو" را ندارند! فدوی می داند که هم اکنون ضدانقلاب، بیدرنگ، گناه را به گردن روسری، یا حجاب برترِ حضرت آقا (چادر پَرکلاغی- م) می اندازد! لکن  در این راستا فدوی شدیداً بر این باور است که بهر بهائی که شده، "پیچش مو" را ببینند چرا که در غیر این صورت، عمراً قادربه شناخت حضرات آیات عظام و حجج اسلام، توابع سببی و نسبی آنان، ضاعف االله اموالهم اجمعین، نخواهند بود!

نکتهء مهم دیگر علاقه و الفت همگان، بویژه برادران، به  "برنج" که نوع جهش یافتهء آن "پلو" لعنة الله علیه است که با هیچ  چیز دیگر در جهان، قابل مقایسه و معاوضه نیست!

باری اگر خوانندگان محترم ضد انقلاب بعرض فدوی، بویژه با ملاحظهء دو سند مصور و منگوله داری که در پی می آیند رسیده باشند، به آسانی در خواهند یافت که  دلیل رُجحان  پست مهم "رئيس انجمن محبین ولایت فقیه تایلند" توسط حجت الاسلام دکتر سید مبارک حسین(ع)ی، مستند به چه اسنادی بوده است

فدوی رجاء واثق دارد که خوانندگان محترم  ضد انقلاب نیز، علیرغم مخالفتی که با حضرات آیات دارید، لطفاً قدری دمکرات بوده، انصاف داشته و حق را به  حجت الاسلام سید مبارک بدهید؛ صرفنظر از اینکه "مبارک" جای دوست و دشمن را بشما نشان داده یا نداده باشد،!.. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)!

2

و اما یک وقت تصور نفرمایید که  در عتبات عالیات تایلند، فقط برنج و برنجکار، مرغوب است! صابون شیر الاغ بزرگواران نیز، بموجب سند منگوله دار زیر، برای خودش جایگاه و پایگاهی دارد، ملاحظه کنید:

* صابون شیر الاغ تایلندی کیلویی ۶۰۰ هزار تومان!/ تجارت نیوز- تیتر

و در ادامهء خبر میمنت اثر، توأم با طرح این پرسش کلیدی که: "مگر ایران الاغ ندارد"؟!

* پس از صابون خرچنگ، اختاپوس، مار حالا نوبت به صابون شیر الاغ رسیده است؛ صابونی که قیمت آن از ۴۰ هزار تومان شروع می‌شود تا ۶۵ هزار تومان. از فواید این صابون ۱۳۰ گرمی، خاصیت مرطوب کنندگی و تعادل چربی پوست است. اما مسئله اصلی اینجاست که اولا چرا چنین محصولی باید در کشور تایلند تولید و وارد ایران شود؟ مگر ایران الاغ ندارد یا توان صابون سازی ندارد؟ چرا این محصولات باید از تایلند وارد شود؟

پاسخ پرسش بالا را خودتان بدهید، فدوی گیس اضافه ندارد دست دوستان بدهد!

زیاده محصولی نیست.

***********************************************

***********************************************

***********************************************

***********************************************

***********************************************

***********************************************

***********************************************

***********************************************

***********************************************

***********************************************

***********************************************

به پایان آمد این جوهر، مطالب همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27 اوت اللایموت از برجام الحرام سنه  2021 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

hazl.com

 

 

*.*.*.*.*August 20, 2021*.*.*.*.*

 

مژده به خارج کشوری ها

فدوی دندان روی جگر گذاشته و داشت بخشی از فرمایشات برادر غلام حسین(ع) محسنی اژه ای، رئیس تازهء قوهء باه (قضائیه - م) را، از فرازی دیگر، بر می رسید. در تیتر آمده بود:

* محسنی ‌اژه‌ای: ایرانیان خارج از کشور که ممنوع‌ الخروج هستند به محض ورود بازداشت نمی‌شوند. /ایران وایر- تیتر

خوانندگان محترم ضدانقلاب لابد می دانند که این بزرگوار قدری خجالتی ست و منظورشان این است که «بعداً بازداشت می شوند!»

حاج آقا در بخش دیگری از فرمایشات اش افزوده بود: به نفع آن‌ها است که به کشور بازگردند!

با آنکه تهدید ملیحی در این مطلب نیز احساس می شد، معذالک فدوی مراتب را به آگاهی مردم ذیربط رساند. برخلاف انتظار، فوراً پذیرفتند؛ با این شرط که دستکم %80 پولی را که قرار است بابت گروگان گرفتن آنان به اتهام " همکاری با دول متخاصم، جاسوسی و اقدام علیه امنیت ملی" از خاج پرستان اخاذی کنند، به ذینفع برگردانند!

از آنجا که اتخاذ تصمیم در این مورد از صلاحیت فدوی شدیداً خارج است، فلذا بمنظور تعیین تکلیف، عیناً به دفتر قوهء باه، ارجاع می شود.

رونوشت: پژوهشگران، دانشمندان عموماً، و هموطنان دو تابعیتی بی احتیاط، خصوصاً!(1)

زیاده عرضی نیست.

___________________________________

1. وزارت خارجه آمریکا همچنین به شهروندان آمریکایی که قصد سفر به ایران را دارند، توصیه کرد که پیش از سفر «وصیت‌نامه» خود را نگاشته و حضانت فرزندان، حیوانات خانگی و سرنوشت دیگر دارایی‌هایشان را مشخص کنند!/ العربیه

********************************************************

 ایراد ناوارد

این خاج پرستان هم یک چیزی شان میشود ها!.. نگاه کنید:

* دولت آرژانتین معرفی احمد وحیدی، یکی از متهمان بمب‌گذاری ۱۹۹۴ مرکز یهودیان بوئنس ‌آیرس را به‌ عنوان وزیر پیشنهادی کشور در کابینه ابراهیم رئیسی «به‌شدت» محکوم کرد(1). در بیانیهء وزارت خارجه این کشور آمده است: «آرژانتین انتصاب احمد وحیدی را به سمت وزارت در ایران به‌شدت محکوم می‌کند». در این بیانیه همچنین تصریح شده است که چنین تصمیمی «بی‌حرمتی به نظام قضایی آرژانتین و قربانیان حملهٔ تروریستی بی‌رحمانه به انجمن آرژانتین و اسرائیل (آمیا) است.»/ یورو نیوز

حکایت غریبی ست؛ آخر پدر جان!:

1- ملاحظهء داغ نعل بر پیشانی برادر سربار(2) ما را بکنید.

2- هر جامعه و سیستمی مقررات خودش را دارد که به کسی هم مربوط نیست؛ فی المثل در جامعهء شکوهمند اسلامی ما، از مدارک لازم برای تصدی مناصب ولائی، همانا  ارائه "گواهی سوء پیشینه" است،(3) بر این پایه بفرمایید که برادر وحیدی(4)، چه خلافی فرموده است؟!

زیاده ایرادی نیست.

_______________________________________

1. فدوی بنوبه خود، از اینکه آرژانتین در این بیانه، کاری بکار حجت الاعدام رئیسیِ ما نداشته، کمال تشکر را دارد، اجرشان با گربهء مرتضاعلی(ع)!

2. خدا بگویم این تایپیست سربه هوای فدوی را چه کند؛ که همه جای وی را با شاخ گاو مد ه ظله العالی در می اندازد. لطفاً لغزش تایپی "سربار" را، به "سردار" اصلاح فرمائید؛ اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)!

3. نخیر، خواهر، برادر خواننده!؛ "گواهی سوء پیشینه" لغزش تایپی نیست؛ و "گواهی عدم سوء پیشینه" که اشاره کرده اید، از مدارک لازم برای استخدام در جوامع غیر شکوهمند است!

4. «احمد وحیدی،‌ وزیر پیشین دفاع و فرمانده سابق نیروی قدس ایران، یکی از مقامات بلندپایه این کشور است که دادگستری آرژانتین او را به داشتن نقشی کلیدی در طراحی و اجرای حمله به انجمن یهودیان آرژانتین در ۱۸ ژوئیه ۱۹۹۴ می‌داند. در سال ۲۰۰۷ و به درخواست دادستانی کل آرژانتین اینترپل برای احمد وحیدی، علی فلاحیان،‌ محسن رضایی، احمدرضا اصغری، محسن ربانی و عماد مغنیه حکم جلب بین‌المللی صادر کرد. مقامات آرژانتین بارها اعلام کرده‌اند که تصمیم این حمله در ایران گرفته شده و اجرای آن از سوی حزب‌الله لبنان صورت گرفته است../ همانجا

**********************

اصرار  بی مورد 

یکی از مشکلات ماهوی مؤمنین و مؤمنات، کثرالله امثالهم، به باور فدوی، آن است که شوربختانه به روز نیستند. بر این پایه، فدوی نمی داند که چرا برخی اینقدر مته به خشخاش، بویژه از نوع مرغوب آن، گذاشته و بقول حضرت آقا " کشش می دهند"؟! به مستورهء زیر که از پیاده نظام بیت است (خواننده کیهان داراالخرُافه- م) نگاه کنید: شاید بعرض فدوی برسید:

* 1526---0910: افرادی به آرزوی آقای رئیسی رئیس‌جمهور محترم در خصوص بوسیدن دست ولی امر مسلمین اشکال گرفته‌اند که خودشان در مدت این 8 سال به دست‌بوسی آمریکا و انگلیس مشغول بوده‌اند و کشور را نیز سال ها عقب‌ انداخته‌اند.(1)

نا گفته پیداست که این برادر در جریان و به روز نیست و نمی داند که  این فقره مورد مصالحه، و به بوسیدن انگشت بیست و یکم  حضرت آقا، توسط حجت الاعدام رئیسی، ختم به خیر شده است! این هم سند مصور و منگوله دارش:

__________________________

(1) علی مطهری نایب رئیس پیشین مجلس در توییتر نوشت: ‏جناب آقای رئیسی در ابتدای نطق خود در مراسم ‎تنفیذ فرمودند: «شرط ادب و احترام در حکم تنفیذ از سوی رهبری انقلاب این بود که دست مبارک ایشان را می‌بوسیدم» از ایشان می پرسم این شرط را از کجا آورده اند در حالی که دست بوسی شائبه تملق و چاپلوسی دارد و حریت و استقلال رأی افراد را مخدوش می‌کند./ فرا رو

*********************

بندی از دکترین

می دانیم که حکومت شکوهمند اسلامی ما هیچ شباهتی به هیچ حکومتی در جهان فانی و بلکه باقی، ندارد، و این، نستجیربالله، نه اینکه بد باشد،(1) بلکه می خواهد بگوید که لهجه، و مُهر و امضاء خودش را دارد! 

باری، فدوی اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضد انقلاب، پس از چهل و چند سال از درگذشت(2) انقلاب، باید با فرهنگ لغات برادران از نزدیک آشنا و با پوست و گوشت خود آن را معنی کرده باشند. این نکته فدوی را از ورود مشروح و ماهوی به لغتنامهء حضرات معاف می کند. فی المثل، واژهء مرکب "امنیت اخلاقی" یا "صیانت از فضای مجازی" فقط در اُمّ القراء آنگونه معنی می شوند که می دانید! 

و اما مراد فدوی از طرح مسأله، ملاحظهء مورد تازه ای ست که در پی می آورد. این مورد، خارج از ویژگی های مألوف نیست اما بلحاط محتوا،تازه ست.در توضیح بیشتر یادآور می شود که همه جا، وظیفهء وکیل، دفاع از موکل است و این دفاع، فارغ از هرگونه عواقب است... در حکومت شکوهمند اسلامی ما اما وکیل، بفاصلهء کوتاهی  به موکل خود در زندان ملحق می شود!.. نیت، البته خیر است و برادران می خواهند که  زندانی در سلول خود، تنها نباشد! این از نمونهء مألوف و موجود. و اما در مورد جدید، بر عکس شده است یعنی، در این - بقول عوام - Case موجود، زندانی به وکیل ملحق شده است، که امری نوبر است و بدینوسیله به فرهنگ مذکور علاوه می شود!: 

* استان‌وایر: وکیل مدافع «سعید مرتضوی» با بیان این که برای اتفاقات کهریزک باید از موکل اش تقدیر می‌شد، از تبرئه مرتضوی برای اتهام «معاونت در قتل» در اعتراضات سال ۱۳۸۸ توسط دیوان عالی کشور خبر کرد. در بازداشتگاه کهریزک، دست‌کم سه نفر از معترضان به نتیجه انتخابات جنجال برانگیز ریاست‌ جمهوری سال ۱۳۸۸ کشته شدند.(3)

________________________________

(1) برادر خواننده، قدری ملاحظه کنید و دشنام ندهید!، صبر انقلابی فدوی هم طول و عرضی دارد، نه..

(2) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای فدوی را چه کند که همه جای وی را با شاخ گاو مُدّ ظله العالی در می اندازد. لطفاً لغزش تایپی "درگذشت" را به "گذشت"  اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)!

(3) سعید مرتضوی از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۸ ریاست دادستانی عمومی و انقلاب تهران را به عهده داشت و به دلیل برخوردهای غیرقانونی و خشن با فعالان سیاسی و اجتماعی و رسانه‌ای زبانزد شده بود. در دوران مرتضوی ماجرای شکنجه و قتل زهرا کاظمی، خبرنگار ایرانی-کانادایی، تعطیلی فله‌ای مطبوعات، دستگیری و شکنجه روزنامه‌نگاران اصلاح‌طلب و قتل سه تن از معترضان به نتایج انتخابات ۸۸  (محمد کامرانی، محسن روح‌الامینی و امیر جوادی‌فر) در بازداشتگاه کهریزک رخ داد. او در نهایت به اتهام معاونت در قتل عمد مجرم شناخته و به دو سال حبس محکوم شد./صدای آلمان

 

********************

اسرائیل و مشکل آب و برق ایران!

پنداری در جهان امروز، همه چیز حکم ظروف مرتبطه را پیدا کرده است. مانند ربط مصیبت آب و برق روزمره ایران به صهیونیزم بین الملل!.. باری، در این پیوند گفته می شود که قحطی آب و برق در چهارمین قدرت موشکی جهان (ایران اسلامی- م) که قرار بود "کار انگلیسیا" باشد، کار اسرائیل است! و هم از این رو است که امحاء اسرائیل توسط مؤمنین و مؤمنات، کثرالله امثالهم، برای مدت نامعلومی به تعویق افتاده، و یا حتا تعلیق به محال می شود!

* هر مسلمان یک سطل آب بریزد اسرائیل را سیل می‌برد. /شیرازه- تیتر

*********************

تردید

این خبر، بطریقهء کرایه در مقصد، هم اکنون بدفتر فدوی تحویل، و رسید نیز اخذ شد:

* کیهان دارالخُرافه: با تصویب نمایندگان مجلس، تحقیق و تفحص از حقوق‌های نجومی و آب و فاضلاب خوزستان کلید خورد!

فدوی: اولاً حالا چه عجله ای داشتید؟! ثانیاً، یعنی می فرمایید که حسن(ع)، کلید را با خودش نبرده، برادر حسین(ع)؟!

********************************************************

********************************************************

ابراز همدردی جو بایدن با عزاداری محرم:

‏جو بایدن، رییس‌جمهور آمریکا، در توییترش ضمن یادآوری آغاز سال جدید قمری، نوشت به همراه همسرش برای کسانی که «فداکاری‌های تاریخی را در ماه مقدس محرم به یاد می‌آورند» آرزوهای گرم دارند و همراه با آنان، ارزش‌های فراگیر و جهانی «عدالت، برابری و همدردی» را گرامی می‌دارند.

کامنت برگزیده: کاخ سفید از این حسینیه‌ تر نمی شد!

********************************************************

* ایندیپندنت فارسی: تحریف واقعیت در کتاب درسی پایه نهم؛ برتری ایران در درمان کرونا.

********************************************************

********************************************************

* مسیح مهاجری، مدیرمسئول روزنامه‌ی جمهوری اسلامی: ...عده‌ای درصدد هستند چهرهء جدیدی از تروریست‌های طالبان به نمایش بگذارند و وانمود کنند که آن‌ها دست از خشونت برداشته‌اند و قرار است اهل مسالمت باشند.این تلاش، درهمین روزها با فجایعی که در افعانستان به دست طالبان اتفاق افتاده، مهر باطل خورده است. عوامل طالبان به مجرد ورود به شهرهای شیعه‌نشین، پرچم‌های عزای حسینی را به زیر کشیدند و پرچم‌های طالبان را جایگزین آنها کردند./گویا

********************************************************

********************************************************

********************************************************

********************************************************

تحشیهء فدوی: لکن اینگونه که خواهر دارد نشان میدهد،

نباید دیگر چیزی از آن عضو شریف، باقی مانده باشد!

********************************************************

به پایان آمد این جوهر، مطالب همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

20 اوت اللایموت از برجام الحرام سنه  2021 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*August 13, 2021*.*.*.*.*

خب، خوانندگان محترم ضدانقلاب، سرانجام و با تهدیدات(1) خداوند متعال و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج) و نایب البته برحق اش، سلطان اسلام مدالله اظلاله علی رئوس الخواص والعوام مجتهد الزمان، ملاذ الانام، فخر الاسلام و زبدة المحققین العظام، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة، مراسم تعلیف(2) حجت الاعدام رئیسی بحمدالله والمنة، عجالتاً ختم بخیر شد! فرستادهء پارلمانی فدوی، این رویداد تاریخی - عبادی را، بمنظور عبرت خلق، بوجه زیر ثبت کرده است.

والله الموفق والمعین!

_____________________________

(1و 2) خدا بگویم این تایپیست سر بهوای فدوی را چه کند؛ که همه جای وی را با شاخ گاو مد ظله العالی، درمی اندازد. لطفاً لغزش تایپی این تایپیست چموش و سر بهوا را بشرح زیر اصلاح فرمائید؛ اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)!

درست            نادرست

تحلیف            تعلیف

تأییدات           تهدیدات 

ما رکورد زدیم!(1)

اخیراً دوران مسابقات المپیک بود و برادران نیز، برای خالی نبودن عریضه، رکوردهای پیشین خود را، بعون الله و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج)، بمیزان قابل اعتنائی، از «کشیدن تیغ» و «پاشیدن اسید بصورت زنان» به «دو بار زیر گرفتن» ارتقاء داده اند؛ نگاه کنید: 

* کانال خبری ارومیه که یک کانال تلگرامی برای پوشش خبرهای این شهر است، از دو بار زیر گرفته شدن دو زن در ارومیه توسط یک راننده، پس از «تذکر حجاب»، خبر داد./ رادیو فردا

رکورد پیشین اما  از آن امام جمعه اصفهان است(2).

گفتنی ست که این رکورد شکنی های خداپسندانه، منتقدینی هم داشته است:

* به گزارش ایلنا، دادستان عمومی و انقلاب ارومیه گفته: "اجازهء خودسری و بی قانونی به کسی نخواهیم داد و هر کسی جان و مال و ناموس و امنیت مردم را به مخاطره بیاندازد به شدت با او برخورد خواهد شد."/ بی.بی.سی

و نیز:

* واکنش "ابتکار" به زیرگرفتن دو زن در ارومیه به دلیل بدحجابی: این جنایت است!/ ایسنا

همچنین:

* پروانه سلحشوری، نمایندهءسابق مجلس، در توئیتی به آمار بالای مرگ و میر کرونایی در کشور واکنش نشان داد. وی در این باره نوشت: نتیجه‌ء بی‌تفاوتی در قبال سرنوشت مردم و گره زدن سلامت به سیاست می‌شود مرگ ٩۴ هزار انسان بی‌گناه و مرگ بیش از ۵۰۰ نفر ناشی از ‎کرونا در روز. البته که برای‌شان اهمیتی ندارد، چون خودشان جواب خدا را می‌دهند./بهار نیوز

و اما راویان اخبار و ناقلان آثار و طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار، در پیوند با این جُستار، چنین روایت کرده اند که، در جنگلی، خرگوشی شتابان می دوید. کسی پرسیدند چه خبرشده؟ فرمود برادرانی به جنگل آمده اند و هر کس را که 3 تا تخم دارد، یکی ش را می بُرند. گفتند به و چه مربوط است؛ تو که بیش از 2 تا تخم که نداری؛ افزود آخر برادران  اول می ُبرند، بعد می شمُرند!... حالا حکایت منتقدینی ست  که ذکر خیرشان رفت: 

آن یکی در وقت استنجا بگفت

که مرا با بوی جنت دار جفت

گفت شخصی، خوب ورد آورده‌ای

لیک سوراخ دعا گم کرده‌ای!

این هم آدرس سوراخ دعا اگر خواسته باشید(3):

تا رکوردی دیگر!

بعدالتحریر:  مخفی نماناد: اضافه می شود که نمایندهء بزرگوار حضرت آقا، بموجب سند منگوله دار زیر، اصلاً نگران زنان مصدوم نیست!:

* به گزارش پایگاه خبری ارومیه، حجت‌الاسلام دلریش تأکید کرده که اینگونه رفتارها ربطی به امر به معروف و نهی از منکر ندارد! و گفته است: «اجازه نمی‌دهیم این گونه مسائل امر به معروف و نهی از منکر را زیر سئوال ببرد.»!/ دویچه وله

___________________________________________

(1) وامی از حضرت آقا!:

https://www.youtube.com/watch?v=CVdtBJK_S_s

(2) شاید معروف‌ترین برخورد با این زنان، ماجرای اسیدپاشی در اصفهان باشد که پس از اظهارات امام جمعه این شهر درباره برخورد قهری با "بدحجابان" صورت گرفت. در جریان این اسیدپاشی‌ها که در پاییز ۱۳۹۳ به وقوع پیوست، حداقل چهار زن مصدوم شدند.با وجود گذشت هفت سال از این حادثه و علیرغم وجود شواهدی مبنی بر دخالت نیروهای بسیج در این امر، هنوز هیچکس در این پرونده مجازات نشده است./صدای آلمان

و نیز: امام جمعه اصفهان خواستار "ناامن" کردن فضای جامعه برای عاملان "کشف حجاب" در پارک‌ها شده و به نیروی انتظامی توصیه کرده در این امر جدیت به خرج دهد. او قبلا هم گفته بود که برای مقابله با "بدحجابی" باید "چوب‌ تر" را بالا برد.

(3) لایحه حمایت از «آمران معروف و ناهیان از منکر» که سال 1394 در یک طرح دوفوریتی در مجلس ایران تصویب و با تایید شورای نگهبان به یک قانون تبدیل شد، باعث افزایش برخوردهای خشونت‌آمیز نیروهای لباس شخصی و مذهبیون افراطی با شهروندان عادی شد.

*********

خوشبینی

فدوی همواره به همه چیز در جامعهء شکوهمند اسلامی مان، شدیداً امیدوار و خوشبین بوده است، بویژه آنگاه که برخی از آن چیزها طالع و تعبیر هم شده و می شوند!(1) باری، بعرض خوانندگان محترم ضدانقلاب برساند که حجج اسلام (از گاز تا اعدام- م) این روزها همینجور دارند بین ملت شل و پل، سخاوتمندانه، شیرینی مناصب "حضرت آقا آورده" (بادآوردهء سابق- م) را پخش می کنند، و از آن میان :

* محسنی اژه‌ای: هیچ ایرانی مقیم خارج کشور ممنوع‌الورود نیست!/ صدای آلمان- تیتر

و در ادامهء خبر وحشت اثر: 

* رییس قوهء قضاییه گفته: ایرانیان خارج کشور که تبعهء ایران هستند هیچ منعی برای ورود به این کشور ندارند. به گفتهء اژه‌ای حتی کسانی که هنگام خروج از ایران ممنوع ‌الخروج بوده‌اند، می‌توانند بدون ترس از دستگیری به ایران بازگردند!

و اما فدوی منتظرالظهور نیز بنوبهء خود، در شرفیابی دیروز در بیت، شخصا با برادر غلام حسین(ع) محسنی اژه ای شدیداً معانقه، و از ایشان بخاطر این همه بزرگواری که در حق ایرانیان گریخته از وطن اسلامی مبذول فرموده  سپاسگزاری کرد(2). ایشان نیز در پاسخ، بعدالتحیه والسلام  و صدور چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد (ع- س- ص- عج) توأم با "سوت بلبلی" فرمود: «بسمه تعالی، کجا بودی تا حالا؟» و در ادامه افزود «قابلی نداشت برادر فدوی؛ ورود ایرانیان گریخته از وطن اسلامی به ایران سابق، از این لحظه، آزاد است».

برادر اژه ای، دامت تحریکاته، در این گفتگو به فدوی تلویحا گفت که قول کتبی می دهد که اگر ایرانیان به وطن اسلامی برگردند، نه با قندان به ایشان حمله ور شود، و نه کسی را گاز بگیرد! لکن فدوی مسؤل آن نخواهد بود! بهر روی فدوی شدیداً ذوق زده شد و، ضمن معانقهء مجدد، بمنظور حصول اطمینان، در مورد خروج آنان از کشور نیز پرسید. در پاسخ فرمود: «بسمه تعالی - اگر از کرونا جان سالم بدر ببرند، خروج شان از کشور نیز بلامانع است لکن کاغذ بازی مربوطه، بقول حضرت آقا، قدری "زمان بر" است؛یعنی چیزی حدود 5 تا 10 سال! برادر فدوی!»..

زیاده گفتگوئی نیست.

___________________________________

 (1) لطفاً در همین آعاز مقال دشنام ندهید بلکه احوط آن است که  دندان (اگر هنوز دارید) روی جگر (اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید، و قدری تأمل کنید، خواهر- برادرخواننده!

(2) قرار شد فحش آن هم از این قبیل ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة، آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و تمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست،اسوء استفادهء بهینه کند، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!

**************

جدال درونی

راستش را بخواهید فدوی وقتی کسانی را با کسان دیگری مقایسه میکند، لامحاله در می یابد که چقدر این یکی، از آن یکی بهتر است!.. و لابد از قول جد اعلای فدوی می خواهید تحت الحنک فدوی را بگیرید که:

بیت:

چرا در پرده می گویم سخن را

چرا بر زنده می پیچم کفن را؟(1)

والله، برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا، تا اعدام آآآآ... لطفاً بین خودمان باشد، ضد انقلاب نشنود، اگر شما جای فدوی بودید، چه می کردید؟ آیا بیضهء مقتضی را در اختیار داشتید که از حجت الاعدام رئیسی، دامت جنایاته، نه تنها دفاع، بلکه تعریف هم بکنید؟! (2)... باری، موضوع راجع است به چرت زدن بوفالو مشهد علم الهدا در مراسم تعلیف(3) حجت الاعدام رئیسی: این هم سند معتبر، مصور و منگوله دارش:

بر این پایه، فدوی همینجا نتیجه می گیرد که حجت الاعدام رئیسی، بسیار دلرحم تر از برادر کیم، مقام معظم رهبری کرهء شمالی ست، چرا؟ این هم پاسخ سر راست شما:

* سال گذشته نیز رسانه های کره جنوبی اعلام کردند وزیر دفاع سابق کره شمالی، به دلیل چرت زدن در جلسهء کابینه به روشی مشابه با گلوله های ضد هوایی تیرباران شده است. صحت این خبر چند روز پس از انتشار به وسیله مقامات رسمی کره جنوبی تایید شد.

لکن خوانندگان محترم ضد انقلاب ممکن است به فدوی اشکال کنند که وزیر مقتول، از بستگان برادر کیم نبوده است؛ اعتراض بموجب سند منگوله دار زیر، وارد نیست:

* از زمان به قدرت رسیدن کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، در دسامبر سال 2011 تا کنون ده ها مقام ارشد کرهء شمالی به اتهامات مشابه اعدام و یا تبعید شده اند. در یکی از وحشتناک ترین این اعدام ها رهبر کره شمالی دستور داد شوهر عمه اش را، که یکی از مقامات ارشد حکومتی بود، به صورت زنده خوراک سگ های گرسنه کنند..(4)

بعرض فدوی رسیدید؟!

فدوی برای جوریِ جنس، فقرهء زیر را هم علاوه می کند: 

* خواهر آنجلا مرکل، عمرش به دنیا بود که چرت اش را در برلین زد، نه در کرهء شمالی!

_______________________________

1. عارفنامه

2. لطفاً در همین آعاز مقال دشنام ندهید لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،و قدری تأمل کنید تا کلام فدوی منعقد شود، خواهر- برادرخواننده!

3. خدا بگویم این تایپیست سر بهوا را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو مُدّ ظله العالی. درمی اندازد لطفاً لغزش تایپی "تعلیف " را به " تحلیف"  اصلاح فرمائید، اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)

4. مطلب کامل را درisdmovement.com  سی بهمن 1396/ 19 فوریه 2018 یا در آرشیو هزل داتکام بخوانید

***************

از میان گزینه ها

این یکی دو روزه خبری از خبرگزاری های فرامرزی یکسره تکرار می شود که لامحاله فدوی را نگران میکند و از آن میان:

* آمریکا با بمب‌افکن‌ B-52 به مواضع طالبان حمله کرد. /العربیه

* وزارت دفاع ملی افغانستان: 200 طالب کشته شدند.

و نیز:

* حملات هوایی بی۵۲ بر مواضع طالبان در ولایت جوزجان./ بی.بی.سی

حال، ضمن اظهار تأسف برای مردم عزیز اما گرفتار افغانستان، به برادر بایدن یادآور می شود که فدوی، منتظرالظهور است، نه منتظرالزور! و، بر این پایه، B12 را به B52 ترجیح می دهد. گفته باشد!

زیاده درخواستی نیست

*********

ردّ پیشنهاد

فدوی در مرور خبرهای دارالخرُافه  به خبر میمنت اثر زیر رسید:

* قالیباف: پاسخی برای کم کاری‌ها در خوزستان نداریم./ حاضرم برای حل مشکلات کفش هر کسی را واکس بزنم./ اصلاحات نیوز

در پاسخ عرض می کند که والله برادر محمد(ص) باقر(ع) قالیباف، بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م ) دروغ چرا، تا اعدام آآآآ... لطفاً بین خودمان باشد، ضد انقلاب نشنود، واقعیت این است که ملت شل و پل، از شغل شریف "قالیبافی" حضرتت جز "لوله شدن"(1) طرفی نبسته، فلذا روی "واکسی" شدن شما دیگر، ریسک نمی کند! ببخشید!

بعدالتحریر: لکن فقرهء زیر را اطمینان نمی کند دست شما بدهد، برادر محمد(ص) باقر(ع)! فدوی خودش واکس می زند! 

بیت

ای ممل جان صندل یار مرا بی واکس ده

چون به واکس اش می رسی بگذار ،من خود میزنم!

پی نوشت – روحانی (در مجلس مناظره تلویزیونی): مجبورم به مردم اعلام کنم که اگر پروندهء سال ۸۴ آقای قالیباف که دست من بود و نگذاشتم منتشر شود و دعوا کردم در دبیرخانه که نباید کسی متوجه آن شود و اگر آن مردانگی را نکرده بودم الان اینجا ننشسته بود. آقای قالیباف شما که همیشه کارتان لوله کردن بود. می گفتید همه دانشجویان را لوله می کنم./ برترین ها

**********************************************

بعد از فروش کلیه حالا کار به فروش بیضه رسیده. در روزنامه ها نوشته اند:

فروش بیضه به قیمت ۷۰ هزار دلار

یعنی 1,610،000،000 تومان

دیگه کنار پارک و جاده نمیشه خوابید،همین که از خواب پاشی

میبینی چهار تا آجر گذاشتن زیر کونِت و تخمات رو بُردن

والله توی  کشور اسلامی به هیچی رحم نمیکنن...!

**********************************************

**********************************************

 

حرفا میزنه جواد / انگار زده مواد!

**********************************************

در کجای دنیا نفر اول کشور در جزئی ترین امور دخالت می کند

اما برای سلامت و جان مردم سکوت می کند؟! /نگام

**********************************************

**********************************************

**********************************************

**********************************************

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

13 اوت الایموت از برجام الحرام سنه  2021 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*August 6, 2021*.*.*.*.*

کامنت برگزیده:

با این حساب بعد از محرم و باز شدن مدارس تو مهرماه احتمالا منقرض میشیم...

اگر نشدیم خودتان تشریف بیاورید دم خونه مون تیر خلاص بزنید!

*********

رمز و راز پیروزی

واقعیت اینست که نه تنها فدوی منتظرالظهور،که کل عالم بشریت، همینطور ارّه به ماتحت مانده اند که برادر نمکی وزیر بهداشت بیت، چگونه به این راحتی، از پس برادر کرونا، برآمده است؟ نگاه کنید و مانند فدوی به زبان خوش ایمان بیاورید:

* در آغاز موج پنجم کرونا؛ نمکی: دنیا در حیرت است که چگونه توانستیم این بیماری را مهار کنیم؟! / رادیو فردا

* تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در دوران کرونا دنیا حیرت کرد چه شد که در دو ماه توانستیم مرگ و میر و اشغال تخت‌های بیمارستانی را به یک پنجم برسانیم. هیچ کاری نبود جز بکارگیری نظام قدرتمند شبکه بهداشتی که توانستیم از سرریز بیماران جلوگیری کنیم. 

* سعید نمکی گفت: «به یک نقطه روشن در کنترل بیماری‎های ویروسی رسیده‎ایم و در آینده‎ای نزدیک دستاوردی از سوی جمهوری اسلامی اعلام می‎شود که ایران را در این عرصه در سطح جهانی در رتبه نخست قرار می‎دهد». / رادیو فردا

گفتن دارد که بموجب سند منگوله داری که در پی می آید، نامبرده از مدافعان حرم که بکنار، از مدافعان سرسخت نظر حضرت آقا دایر بر محرومیت شهروندان ایرانی از واکسن های معتبر خاج پرستان نیز بوده است:

* سعید نمکی: چطور ممکن است کشوری که مظلوم واقع شده، رهبرش باور کند آمریکایی که برای بیمار ما اجازه واردات و گردش پول برای دارو نمی‌‌داد، برای افراد سالم ما واکسن کرونا هدیه کند/ بی بی سی

* وزیر بهداشت ایران با دفاع از دستور آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، درباره ممنوعیت خرید واکسن کرونا از آمریکا و بریتانیا گفت چنین کاری "با عقل جور در نمی‌‌آید."!

باری از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی ظرفیت این همه موفقیت های پیاپی را نداشت و نزدیک بود که از خوشی پس بیفتد که ناگهان، دستی از غیب برون آمد و خبر غیرمترقبهء زیر را، به ملاج فدوی کوبید و عیش او را شدیداً منغّص کرد: 

* نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است!

و در ادامهء خبر وحشت اثر:

* سعید نمکی، وزیر بهداشت جمهوری اسلامی با ارسال نامه‌ای خطاب به خامنه‌ای از اوضاع اسفناک سامانه بهداشت و درمان گفته است. او هشدار داده که نظام سلامت در ایران خسته و گرفتار است و احتمال فروپاشی آن بسیار جدی است./دویچه وله

خب فدوی در این مرحله چه باید بگوید جز اینکه: نه به آن شوری شور و، نه به این بی نمکی، برادر نمکی!

پسا قرنطینه

فدوی در مرور خبرهای فرامرزی، به خبر میمنت اثری بشرح زیر رسید:

* دور تازهء پسا قرنطینه در فرانسه؛ وزیر گردشگری: دل‌مان برای خارجی‌ها تنگ شده بود / یورو نیوز

فدوی شدیداً شادمان شد و به یکی از عملهء بیت که نخواست نامش تا انقلاب بعدی(عج)فاش شود گفت: یاد بگیر! ببین که چگونه دل آن وزیر نابکار گردشگری خاج پرست،برای خارجی‌ها تنگ شده! برادرمذکور یواشکی به فدوی گفت: ما بیشتر،ما بیشتر!..و درآمدمان حتا بسیار بیش از آنانست، برادر فدوی! پاسخی که موجب حیرت فدوی شد؛ فلذا سبب را پرسید؛ در پاسخ فرمود کافی ست که ما فرمول عالم علوم اقتصادی خودمان،یعنی برادر محسن رضائی،که آدام اسمیت را هم به زانو در آورده،عملیاتی کنیم یعنی توریست ها را یکدرمیان،به گروگان بگیریم!

زیاده "ارزی" نیست…

******

قیاس مع الفارق!

جبههء متفق زنادقه و ضدانقلاب،برای رو کم کنی فدوی منتظرالظهور،بوجه زیر،گز نکرده، پاره کرده است:

* کارمند ساده امور زندانها در ایران چقدر حقوق می گیرد؟فیش حقوقی کارمند ساده امور زندانها دو برابر یک معلم با مدرک دکترا. این فیش حقوقی پیوست، مربوط به اسفند ۹۹ است با احتساب ۲۵٪ درصد افزایش امسال به ۲۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان رسیده است.

  تمام شد؟ این چه فرمایشی ست آخر؟ اندک گزارشهائی که از دانشگاههای جامعهء شکوهمند اسلامی  (زندان - م)به اهتمام معاندین یواشکی به بیرون درزمیکند، نشان میدهد که این بزرگواران، در انجام وظائف خداپسندانهء خود که همانا آزار، شکنجه و سرانجام قتل دگراندیشان و دگرباشان ایرانی ست،نهایت تلاش خود را مبذول میفرمایند و بر این پایه، شغل شریف ایشان، در حوزهء مشاغل سخت طبق بندی میشود!

زیاده عرضی نیست.

************

تسامح

برادران بمنظور رعایت حفظ تتمه آبروی مشترک مان هم که  شده،لطفا قدری ملاحظه کنند!، نگاه کنید:

* واکنش وزارت اطلاعات به سخنان احمدی‌نژاد درباره مافیایی امنیتی: احمدی نژاد «روان درمانی» کند! / گویا- بنقل از صدای آلمان

در پاسخ با اینکه به فدوی مربوط نیست لکن به فتوای علمای سلف،حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین،:

بیت

گر حکم شود که مست(1) گیرند

در شهر هر آنکه هست گیرند!

بر این پایه و حسب وظیفهء برگشت ناپذیر شرعی، عرض میکند که، لکن خودمانیم، چون ضد انقلاب برای بزرگداشت سالروز جانگوز حضرت امام(ل) به شمال کوچیده است عرض می کند که:

صلی و جلی؛ شما هم بلی؟! فلذا شما هم دیگر اینقدر کم لطفی نکنید، «روان درمانی» فقط برادر احمدی نژاد؟!، یعنی سایر برادران آدم نیستند؟! این دیگر، براستی ظلم آشکار است!

زیاده انتقادی نیست

*********

صدور فقر فرهنگی

فدوی در مرور خبرهای فرامرزی دارالخرافه، و در پیوند با یکی از حیاط خلوت های حضرت آقا، به خبر وحشت اثری بشرح زیر رسید:

*جمهوری اسلامی در پی تحمیل نسخه «انقلاب فرهنگی» خود بر دانشگاه‌های یمن. /العربیه - * تیتر: برنامه‌ ريزی رژیم ایران برای تغییر مواد درسی دانشگاه‌های صنعا!

باری- به فدوی مربوط نیست وا؛ لکن آن فلک زدگان منهای یک نوزاد که در پی معرفی خواهد شد، بقدر کفایت، مفلوک اند! حال فدوی به این مقوله ورود نمیکند که ما خودمان بحمدالله والمنة  و بموجب سند مصور و منگوله دار پیوست، دارای نعلین مشکی (کمربند مشکی سابق- م)در فلا کت هستیم(1)

و اما با نوزادی که ذکر خیرش رفت و بدون لاتاری برندهء خوشبختی شده است،در سند مصور و منگوله دار دوم که در پی می آید، آشنا شوید:

رح

زیاده ارزی نیست!

_________________________________

1. به گزارش اقتصاد نیوزبه نقل از رویداد 24، ایران در این رده‌ بندی بعد از ونزوئلا، دومین کشور فلاکت‌زده‌ی جهان لقب گرفت.

************

آکادمی چفیه مالی52    Academy award  

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

  فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در چهل و سومین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)، به دریافت مدال درجهء یک چفیهء همایونی، که معادل نشان sir  در انگلستان  است،نائل شده اند را، بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری از مزایای شرعی آن مفتخر، و به الطاف خفیهء مقام معظم رهبری(ضپ)(2) مُستظهر باشند: 

 

* 2770---0912: خدا می‌داند در این چند سال با این دولت غرب‌گرا بردل رهبر انقلاب چه گذشته است و چه خون دل‌هایی خورده‌اند. همین بس که بسیاری از مشکلات امروز جامعه نباید بوجود می‌آمد ولی دولتمردان این دولت با اعتماد به غرب برای کشور به وجود آورده‌اند ولی با پررویی تمام مسئولیت آن را نخواسته‌اند بپذیرند.

 

* 3743----021: شایسته است دولت آقای رئيسی از شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه دعوت کند که برای معالجه سفری به ایران داشته باشد

 

*6210---0936 : به جرأت عرض می‌کنم و معتقدم اگر عشق مردم به انقلاب و رهبری نبود با سوءمدیریت‌های این دولت نظام آسیب جدی می‌دید و کشور از دست رفته بود.

 

* وحیدی و طاهری: آمریکا این ام‌الفساد جهان رسانه‌های مقاومت را مسدود می‌کند اما بداند که مسلمانان خوشحال و امیدوارند که آینده متعلق به آنان است. این قرن، قرن عزت اسلام و ذلت کفر و نفاق و شرک است و رهبری حکیم انقلاب اسلامی و جبهه‌ مقاومت آینده روشن مقاومت را ترسیم کرده نوید فتح و ظفر و نابودی و اضمحلال رژیم ددمنش صهیونیستی را داده است. ان‌شاءالله در قدس نماز خواهیم خواند و دیگر از سلطه شیطان بزرگ بر منطقه خبری نخواهد بود.

* قاجار دولو:  مبارک باد وزیدن رایحه عدالت و قسط اسلامی در کشورمان که توسط سیدخراسانی وعده داده شده بود، تحت لوای پرچم ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای.

* 2842---0910  و 8862---0902 و قادری: آقای رئیسی در همین مدت کوتاه پس از انتخاب شدن ثابت کرد که مظهر اشداء علی الکفار و رحماء بینهم است. دو شاخصه مهم برای مدیران ارشد نظام. ایشان در پاسخ برای دیدار با بایدن خبیث به یک کلمه «خیر» اکتفا کردند و در جلسه 1400/4/9 که از تمام رقبا حتی کسانی که به او اهانت کرده بودند به گرمی استقبال کرد. برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

*8853---0912 : بی‌اثر کردن تحریم‌ها یعنی مثل رهبر حکیم خود از تولید داخلی مثل واکسن ساخت داخل بهره ببری که دشمن مجبور شود تحریم را در این حوزه لغو کند نه اینکه دایم به او باج بدهی و او پیشروی کند و تو عقب بروی. تیم دیپلمات ایرانی در وین بدانند اگر ایران مقتدر نباشد باید باج داد.

 

*0049---0911 : ان‌شاءالله آقای رئیسی با دولت انقلابی به معنای واقعی خود اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب را در کشور پیاده و عملیاتی خواهد کرد و آن روز همگان خواهند دید که تحریم‌های آمریکا علیه ایران جوکی بیش نیست.

 

*7250---0919  و 0049---0911: رهبر عزیزمان برای زدن واکسن هم منتظر شدند تا نوبتشان برسد و هم اینکه حتماً واکسن تولید داخلی تزریق کنند تا با این کار هم به تولید کنندگان داخلی خسته نباشید بگویند و از آنها حمایت کنند و هم به مسئولین پیام بدهند که تولید داخلی را جدی بگیرید... کجای دنیا چنین رهبر الهی سراغ دارید.

 

*9770---0918 : انتظار این است که وزارت خارجه از هم‌وطنان خارج از کشور که به دلیل رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری مورد ضرب و شتم ضد انقلاب و گروهک تروریستی منافقین قرار گرفته‌اند تجلیل و حمایت شایسته به عمل آورد.

 

* 5350---0933: رئیس جمهور منتخب آیت‌الله رئیسی (حفظه‌الله)! رای من و همسرم به جنابعالی یک پشتوانه هم دارد و آن جان ماست تا برای اهداف انقلاب و اسلام ناب محمدی (صلی‌الله علیه و آله) فدا کنیم..! سلام بر ابراهیم.

 

*0084---0911 : از اینکه آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهور منتخب مسئولی ساده‌زیست و خداترس است خوشحال هستم. ان‌شاءالله خداوند ایشان را برای حل مشکلات ما مردم از گزند حوادث ایمن نگه‌دارد.

 

یادآوری این نکتهء باریکتر از مو(3) نیز خالی از ضرر نیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان در لیست بالا نیامده آن بوده است که آنان، بعضی امتیازات لازم در برخی مراحل سرنوشت ساز، بویژه "مالش قهرمانانه "(4) را، مع الاسف  نیاورده اند؛ لکن آکادمی،حق بقول عوام appeal را برای این دسته از مؤمنین، محفوظ می دارد.

 و من الله التوفیق

از فارغ التحصیلان ممتاز این دوره

ر

از دانش آموخته گان ممتاز این دوره:

سعید نمکی، وزیر بهداشت، ۲۱ دی ۱۳۹۹:

مقام معظم رهبری به عنوان دستور فرمودند از فلان کشور و فلان کشور واکسن نخرید. پدر یک خانواده حق دارد که منع کند، این همه غوغا و بلوا ندارد این حرف!

والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی (5)

_________________________________

1. چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2. (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3. بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی) باشد- م

4. حداقل 25 مالش در دقیقه! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامهء داخلی آکادمی

5. بموجب تبصرهء 3 ماده 35 آئین نامهء مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار،به حُکم قناری انتخاب، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پُرستاته،به قیلوله مشغول می شوند. ذیلاً تصویر زمان جوانی هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ملاحظه می فرمایید.

***********************************************

ب

***********************************************

***********************************************

***********************************************

ر

***********************************************

مسیح مهاجری، مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی:

* نگاه حکمرانی اگر مبتنی بر محدود کردن فضای مجازی باشد هرگز جواب نخواهد داد / علت نگرانی مسئولین از فضای مجازی به دلیل بد بودن رفتار خود مسئولین است/ اعتماد

***********************************************

***********************************************

***********************************************

***********************************************

آب قطع شده بود، رفتم از یخچال چند تا شیشه آب برداشتم ریختم تو کولر..بعدا فهمیدم دوتا از شیشه ها گلاب بوده! اشتباهی ریختمش توی کولر.حال و هوای امامزاده گرفته خونمون، فضا فوق العاده معنوی شده!نایب الزیاره همتون هستم دیگه بابام هم دست به کولر نمیزنه  نشسته زیر باد کولر داره زیارتنامه میخونه هرکی حاجتی چیزى داره بگه…

***********************************************

 

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

6  اوت المتحیراز برجام الحرام سنه  2021 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

hazl.com

 

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*