top of page

تضعیف روحیه

<www.Hazl.com currently under construction>

آبان ماه 1401 - 17 ماه نوامبر 2022

***********************

تضعیف روحیه

…می بینی؟ یکبار هم که نمایندگان محترم حکومت در مجلس بیت، ضاعف الله اموالهم اجمعین، عزم شان را جزم می کنند که به وظائف ذاتی خود بپردازند، معاندین، لعنة الله علیهم اجمعین، نمی گذارند!.. باری، فدوی اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب، در جریان تلاش خداپسندانهء نمایندگان بر علیه موکلان شان (که همانا مردم شل و پل باشند) هستند، معذالک سند منگوله دارش را نیز برای محکم کاری، در پی می آورد:

* اقتصاد نیوز: درخواست فوری 227 نماینده از قوهء قضائیه دربارهء اعتراضات اخیر.

و در ادامهء خبر حیرت اثر:

* ما نمایندگان این ملت از تمامی مسئولین کشور، از جمله قوهء قضائیه، می خواهیم که هر چه سریع تر با محاربین، که مانند داعش با سلاح های سرد و گرم به جان و مال مردم تعرض کرده اند، برخورد عبرت آموز کرده و حکم الهی را نسبت به محاربین در هر لباس و صنفی و نیز دستور حیات بخش قصاص را اجرا کنند…

و در پایان، برای جوری جنس، شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر منافق»، «مرگ بر فتنه گر» و «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» سر دادند:


خب، ملاحظه کردید که، تا اینجا، بزرگواران جز انجام وظایف ذاتی خود کار دیگری نکرده اند، لکن زنادقه و ضدانقلاب مگر گذاشتند؟! آنقدر به برادران مظلوم و معصوم گیر دادند که بناگزیر بیانیه شان را به "چارده روایت" نقل کردند و در مجموع، معاذالله، به گهُ خوردن افتادند:(1)

بیت

مست بودم اگر گهُی خوردم

گُه فراوان خورند مستانا

گفتن ندارد که این "مستی"، ناشی از "می" عرفانی ست که درجه الکل آن بسیار بیشتر از "می" معمولی ست!

باری بمنظور اینکه غائله ختم بخیر بشود ، راه حل منصفانه ی زیر پیشنهاد شده است:

زیاده پیشنهادی نیست.

______________________________________

1. سایت خانه ملت: نامه منتسب به 227 نماینده مجلس جعلی است/ کبنا نیوز

اعتماد نوشت: 15 آبان بود که ۲۲۷ نفر از نمایندگان مجلس یازدهم در بیانیه‌ای با «محارب» خواندن معترضان (که آنها را اغتشاشگران و آشوب‌گران خوانده‌اند)، از قوه قضاییه خواستند حکم «قصاص» (اعدام) را در مورد آنان اجرا کند. [اما] با افزایش انتقادها از نمایندگان، آرام ‌آرام زمزمه‌هایی در راهروهای مجلس شنیده شد که «نمایندگان این نامه را امضا نکرده‌اند.» برخی نمایندگان به خبرنگاران نزدیک خود پیام دادند که این نامه با تلاش اعضای جبهه پایداری منتشر شده و تنها نمایندگان سمپات این جبهه آن را امضا کرده اند... ساعاتی پس از این پیام‌ها بود که خبرگزاری تسنیم (بازوی رسانه‌ای نواصولگرایان) اعلام کرد: «در چند ساعت اخیر، نامه‌ای در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با امضای 227 نفر از نمایندگان مجلس منتشر شده است که در این نامه خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین اژه‌ای، ریاست محترم قوهء قضاییه خواسته شده است تا پروندهء افراد دستگیرشده و معاند در زمرهء پرونده‌های محاربه دسته‌بندی شود که ماهیت این نامه از اساس جعلی و دروغ است»!

*************

هیهات ِمنّ الذله !

فدوی بمناسبتی ، آب کرُ دست اش بود لکن آن را فی الفور زمین گذشت تا این خبر شدیداً فوری را، خارج از نوبت، به حضور پُر زور اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای، دامت تخریباته، برساند بدین مضمون که «حضرت آقا! چه نشسته اید که مسیح علینژاد، بموجب سند مصور و منگوله دار پیوست، نه تنها از خط مالروی امام(ل) و خطوط قرمز نظام عبور کرده، بلکه با یکی از مقامات بلند پایهء خاج پرست، که همانا برادر"امانوئل مکرن" باشد، دست داده بلکه، از طریق " آزادی یواشکی"، به خانهء او که همانا کاخ الیزه باشد هم رفته است! هیهات، منّ الذله!: (1)

باری، فدوی مراتب را به ناگزیر و در شرایطی که مشغول مالش قهرمانانهء صبحگاهی و تنقیهء جام زهر بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند: «آرام باش برادر فدوی!» سپس سه تار مُرصّع را برداشته و با آوائی محزون و در مایهء خیار شور، چنین مترنم شدند:

بیت

این چنین حال ها پیش آید

هر که را روزگار برگردد

باری، فدوی، به گاه رفتن، جسارتاً پرسید که «حکم آن ضعیفه از چه قرار است؟» معظم له، ضمن صدور مجدد چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)، فرمودند که دیگر مانند گذشته سختگیر نیستند لکن احوط آن است که آن ضعیفهء سجادیه به زبان خوش بیاید، شلاق اش را بخورد و اعدام اش را هم بشود، و بعد به سلامت برود!

زیاده عرضی نیست.

________________________________

1. به گزارش «انتخاب»، سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: جای شگفتی است که رئیس جمهور یک کشور مدعیِ آزادی، با تنزل دادن سطح خود، با فرد منفور و بازیچه‌ای دیدار می‌کند که طی ماه‌های اخیر تلاش کرده به وضوح به نفرت پراکنی و اقدامات خشونت بار و تروریستی در جمهوری اسلامی ایران و نیز علیه اماکن دیپلماتیک و دیپلمات ‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور دامن بزند.

****************

رویداد مصور

گزارش های رسیده به دفتر فدوی حاکی ست که برادر سید خندان، سرانجام از خواب زمستانی بیدار شده و خود را تکانده است. به گزارش ناظران آگاه، برخی علائم حیاتیِ دیده شده در وی از این قرارند:

فدوی پنداشت که آثار خواب زمستانی هنوز برطرف نشده، فلذا مراتب زیر را به سیّد یادآور شد:

نامبرده قدری دستپاچه شده و در صدد رفع ایراد برآمد و افزود:

فدوی در پاسخ گفت «اینکه جواب نشد حاج آقا، اگر راه حل ندارید، دستکم راهکار بدهید بلکه دستمان بجائی بند شود!» سید دورخیز کرده و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمود:

فدوی بعنوان ختم کلام پرسید که آیا منظور معظم له از " خود اصلاحی" همان "خود ارضائی" خودمان است؟

در پاسخ گفت : بسمه تعالی؛ !YES

********************

فدوی و سید خندان!

فدوی اگر در جستجوهای خود، به چشم انداز مطبوع و معنا داری بربخورد، از شعرهای مختصر خود یکی را انتخاب و بر آن پیوند می زند؛ مستورهء قدیمی:

لکن اخیراً ملتفت شد که این منظرهء مظلوم، مصادرهء به مطلوب شده است؛ یعنی سید خندان، پس از خواب قیلوله، نعلین در کفش فدوی کرده است، ببینید:

حال تکلیف فدوی با سید خندان چیست؟!

*********************

تغییر کاربری!

یکی از غصه های فدوی آن بود که در جامعهء شکوهمند اسلامی ما، چرا از جرثقیل، فقط برای اعدام ملت ناسپاس استفاده می شود؟! لکن قدری که باریک تر شد دریافت که جرثقیل هم راه خودش را پیدا کرده و در تصویر زیر، دارد چهرهء نورانی حضرت امام(ل) را مورد عنایت قرار می دهد!

زیاده عرضی نیست.

***************

فدوی بمثابه شهید محراب!

اندوه لبنان، سال هاست که فدوی منتظرالظهور را کشته، لکن امروز دیگر این اندوه او را شدیداً شهید کرد! شما هم اگر دارید "هوس کرببلا، بسم الله"!***********************

******************************************************


*******************************


*******************************


*******************************


*********************************************************************************************


*******************************


*******************************


*******************************


*******************************


*******************************


*******************************


*******************************

(تلخ )

*********************************************

بپایان آمد این جوهر، مطالب همچنان باقی!..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

17 نوامبرالمنوّراز برجام الاحرام سنه 022 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.HAZL.com

9 views0 comments
bottom of page