top of page

January 5, 2023

15 دی ماه 1401 - 5 ژانویه 2023

*****************************************

*****************************************

در کار خیر حاجت هیچ «استغاثه» نیست..!

… و اما بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد (ع- س- ص- عج)، و در امتثال اوامر حضرت امام(ل) دائر بر اینکه "اقتصاد مال خره"، به میمنت و مبارکی، و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج)، انتصاب خداپسندانه ای بشرح زیر و با یک قیام و قعود، صورت گرفت:

* یک امام جمعه، سرپرست شهر صنعتی البرز شد!/ ایلنا بنقل از بهار نیوز

فدوی برای جوری جنس، توضیح زیر را هم علاوه می کند تا کامروا شود:

* شهر صنعتی البرز 26% سهام شرکت شهرصنعتی رشت و 77% سهام شرکت شهر صنعتی کرمانشاه را نیز در تملک خود دارد.

بیت

مبارک باشد این شادی

به حق هادی(ع) مهدی(عج)!

فضولی فدوی منتظرالظهور:

بیت

در" پیچ و خم شهر" اگر راهنما اوست

مشکل که بَرَد، جادّه هم، راه بجائی!..

**********************************

بی محلی

آخر اینکه نمی شود که، بقول فرانسویان، هرکس که زورش به خر(1) نمی رسد، پالان او را جر بدهد! مراد فدوی آن است که لکن اینطور نباشد که هر کس که از درب دارالخرافه رد می شود، یکی هم توی سر حجت الاعدام رئیسی بزند! بیایید بالاغیرتاً لجبازی را کنار گذاشته و، برای یکبار هم که شده، با این حجت الاعدام مظلوم معصوم، و و البته سیّدِ الاغ پیغمبر(2) کنار بیاییم، ببینیم چه می شود...(3) باری برای دست گرمی، فرمایش زیر را اجرا کنیم.

ملاحظه کردید؟ فدوی تا خواست به مردم شل و پل،" گزارش های امید بخش بدهد، فقرهء زیر را به ملاج اش کوبیدند:

خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی ساده را، این طور سر کار گذاشتید، برادر حجت الاعدام رئیسی!

____________________________

1. البته فقط ضدانقلاب است که از " خر" در این زبانزد(ضرب المثل)، افاده معنى مقام عظما میکند

2. نخیر معاند ! الاغ پیغمبر(ص)، همانا "عفیر" گرامی ست که بر مبنای فتوای حضرت امام(ل) قرار بود واحد پول ممالک محروسه ایران سابق هم بشود

3. لطفاً فحش ،بویژه از این نوعش ندهید ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت امام زمان(عج)،بحمدالله والمنة ،آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و تمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست، سوء استفادهء بهینه کند بقول عوام ok؟!

************************

عیدانه!

راستی فدوی چرا فکر می کرد که دو قلوهای بهم چسبیده، یعنی اعلیحضرت العظما سید ضحاکعلی(ع) خامنه ای دامت تخریباته، و برادر سید پوتين اعلی الله مقامه، که از سادات محترم روسیهء تزاری ست، خسیس و ناخن خشک هستند؟ خبر زیر خلاف نظر فدوی را ثابت می کند:

*روسیه در شب سال نو اوکراین را با ۴۵ پهپاد ساخت ایران هدف حمله قرار داد. / یورو نیوز

بر این پایه، لازم است که فدوی بعلت این خطای ذهنی، بعنوان عنصری دمکرات، با خود شدیداً برخورد کند.

زیاده خطائی نیست.

************************

شکسته نفسی

…این دیگر چه کم لطفی ست که به فدوی روا می دارید؟ فدوی که پیش از این به تفصیل به این مهم پرداخته و اکنون به اجمال و اختصار عرض می کند که برادران هفت رنگ، بحمدالله والمنة، به چندین هنر آراسته اند و از آن میان یکی هم همین "سوء پیشینه" است که سربار گرامی (سردار سابق- م) در جوف سند مصور و منگوله دار پیوست تلویحاً بدان اشاره فرموده است:

************************

دل نازک!

باور بفرمایید که دل فدوی منتظرالظهور، همچنان برای برادر حمید نوری، عضو محترم تیم حجت الاعدام رئیسی، شدیداً کباب است، شکنجه، همینجور پشت شکنجه؟! ..نه، آخر قاصم الجبارین را خوش می آید؟ آن از شکنجهء غیر قابل تحمل قطع و وصل چای قند پهلو به حضرت اش؛ و نیز پخش برنامه های سوئدی از تلویزیون سویت اش در زندان:

آن هم از آن بخش بی ناموسی شان:

و اما درست است که سوئد سرزمین آفتاب خیزی نیست و عینک آفتابی لازم ندارد، لکن عینک مطالعه که لازم دارد!، که فقدانش از مصادیق بارزِ نه شکنجهء سفید، بلکه شکنجهء سورمه ای راه راه است!

باری برادران، با اعزام برادر هیبت الله نژندی منش(1)، از عوامل روزنامهء جوان، پیرامون این فقره شکنجه غیر انسانی، چنین گزارش فرموده اند:

* آقای نوری حدود ۶۱ سال سن دارد، چندین ماه در سلول انفرادی ست، ضعف بینایی دارد، ولی هیچ‌وقت اجازه داده نشده چشم پزشک او را ببیند و وی برای مطالعه اوراق حجیم پرونده و فایل‌های موجود حداقل شرایطی را نداشت تا اصلاً ببیند در پرونده چه خبر است.

و در پایان هم از بیخ منکر ارتکاب جرمی شده و "چار تکبیر زده یکسره بر هرچه که هست":

* آنچه سال ۶۷ در یک یا دو زندان ایران اتفاق افتاده‌ جرم نیست!/ گویا بنقل از جوان

زیاده شکنجه ای نیست.

کامنت وارده: این «هیبت الله نژندی منش» هم از مزدوران بی شرف جمهوری اسلامی ست. یکنفر باید به این مردک بی مقدار بگوید بجای این مزخرفات چرا راجع به تضییقات وسیعی که جمهوری اسلامی همراه با شکنجه های قرون وسطایی و تجاوز جنسی به زندانیان ایرانی میکند، اعتراض نمی کنی!!!

***********************

اختلاف نظر

…یعنی چه آقا!، همه چیز را فدوی منتظرالظهور که نباید تبیین کند! آخر وی چیزهای دیگری هم دارد که باید، به فرموده، "تبیین" کند... باری، فدوی عرض کرده بود که حجت الاسلامی که به پیوست ملاحظه می کنید، و یک لامپ اش نیز سوخته است، خود از قربانیان همین فعل قبیحهء استمناء ست، منتهای مراتب میزان آن به حد نصابی نرسیده بوده است که هر دو لامپ اش بسوزد! حال فدوی به دلائلی، به این مطلب هم ورود نمی کند که برادران هفت رنگ، هیچ جور زیر بار این مطلب نمی روند و پاچهء فدوی را گرفته و شیهه کشان اظهار می دارند که یک چشم حجت الاسلام مذکور، توسط اسلحهء ساچمه ای اغتشاشگران (معترضان- م) کور شده و بر این پایه، آن بزرگوار را بسیجی و در زمرهء شهدای زنده قلمداد می کنند!..

زیاده تبیینی نیست.

************************


************************


*********************


********************

*********************

*********************

*********************

*********************

*********************


*********************


*********************

ساقی هستم؛ اینم نمونه کارم!

*********************


********************


*********************


*********************


*********************

*********************


*********************


*********************


*********************


*********************


*********************

آکادمی چفیه مالی

Academy award 62

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز، مؤمنینی که در شصت و دوّیمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی (1) به دریافت مدال درجهء یک چفیهء همایونی، که معادل نشان sir در انگلستان است، نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند، تا بعون الله به برخورداری از مزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری(ضپ) (2) مُستظهر باشند:

* میرجهانی: سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم‌ سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان را به دست شقی‌ترین افراد یعنی شیطان بزرگ را گرامی می‌داریم و بر روح مطهرشان درود می‌فرستیم. قطعا حاج قاسم شهید و همراهانش اکنون دستشان از قبل بازتر است و همان طوری که دشمنان اقرار می‌کنند شهید سلیمانی خطرش بیشتر از سردار سلیمانی است. ان‌شاءالله با دعای خیر او برای رهبری عزیز، جوانان و ملت قهرمان و با بصیرت و ظهور امام زمان(عج) اضمحلال و فروپاشی قدرت‌های پوشالی جهان رقم خواهد خورد.

* شفیعی: از صدا و سیما به خاطر راه‌اندازی رادیو مقاومت برای تبیین مقاومت در‌اندیشه امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای، تبیین گفتمان انقلاب اسلامی،‌ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین شاخص‌ها و مؤلفه‌های مکتب حاج قاسم سلیمانی و بازنمایی شخصیت این شهید عزیز و الگو‌سازی از سبک زندگی ایشان در سومین سالگرد شهادتش تقدیر و تشکر می‌شود. یاد و نام و مرام و راهش پاینده باد.

* 3949---0912 / 2189----0939، 6960----0936: مسیر حرکت و راه و روش امام خامنه‌ای همان مسیر و حرکت و هدف آقا اباعبدالله(ع) است. با درک عمیق از زندگی ائمه اطهار(ع) با نصرت‌الهی و مردم بصیر و روشن‌بین‌مان ان‌شاءالله به کوری چشم دشمنان نظام، پرچم را به دست صاحب اصلی انقلاب خواهیم رساند.

* موسایی: با توجه به تفکیک واگن‌های خاص بانوان در ابتدا و انتهای قطارهای مترو، چرا از ورود آقایان به قسمت اختصاصی خانم‌ها جلوگیری نمی‌شود؟ برخی ایستگاه‌ها مثل خط 7 در ایستگاه محمدیه واگن خانم‌ها در سمت ورودی مسافرانی که از سمت کهریزک و تجریش وارد ایستگاه خط 7 می‌شوند قرار دارد که لازم است راهبر کمی جلوتر توقف کند تا با هجوم مسافران مرد به قسمت خانم‌ها روبه‌رو نشود و یا ماموری قوی‌هیکل در این‌جا قرار دهند.

تقوی: ملت فهیم ایران به برکت خون شهدا و هدایت‌های هوشمندانه امامین انقلاب نه‌تنها ایران عزیز را از حلقوم جهانخواران و مستکبرین نجات داد بلکه با صدور انقلاب، غرب آسیا را از حلقوم کثیف صدام، آمریکا و رژیم جعلی و آل‌سعود نجات داد. یکی‌یکی سران جبهه کفر و نفاق به درک واصل شدند و اقتدار ایران عزیز با جبهه مقاومت از عراق، سوریه، فلسطین، لبنان، یمن، افغانستان و... گسترش یافت و امروز شیطان بزرگ و شیطانک‌های پیرامونش می‌دانند درصورت کوچک‌ترین تعرضی با پاسخ جبهه مقاومت روبه‌رو می‌شوند و درس‌های فراموش نشدنی به آنها داده خواهد شد.

* 2189---0939: امام خامنه‌ای عزیز ان‌شاءالله پرچم انقلاب اسلامی را تقدیم فرزند حضرت زهرای اطهر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می‌کند. کور باد چشمی که نمی‌تواند ببیند و خداوند توفیق حضور و خدمتگزاری‌اش را به ما بدهد.

* طهماسخانی- قزوین: ما به فرمایشات رهبر الهی خود ایمان داریم. وعده‌های ایشان قطعا محقق خواهد شد و ما نیز تا آخر ان‌شاءالله در رکاب ولایت ایستاده‌ایم.

* تابش: نقش بی‌مانند رهبری مقام عظمای ولایت در ناکام گذاشتن دشمنان در رسیدن به اهداف شومشان در چند دهه گذشته بر همگان آشکار است. لذا دشمن عزمش را برای فاصله‌ انداختن بین مردم و ولایت فقیه و ولی‌ فقیه حاضر و بدبین ساختن مردم به این جایگاه رفیع و سرنوشت‌ساز جزم کرده است. معتقدم اگر موضوع دشمن‌شناسی و ولی‌شناسی را بتوانیم به طور صحیح تبیین کنیم نه تنها دشمن در این حرمت‌شکنی ناکام می‌شود بلکه اراده بدخواهان نظام قطعا به ضد خودش تبدیل خواهد شد.

* تیماجی: باشگاه دارندگان موشک قاره‌پیمای دور برد دنیا 4 عضو داشت و جمهوری اسلامی به عنوان پنجمین عضو آن وارد عرصه شد. این موفقیت را که ثمره تلاش پدر موشکی ایران است و لرزه بر دل اهریمنان انداخته است به امت حزب‌الله و فرمانده کل قوا و بر سربازان ولایت تبریک عرض می‌کنم. خداوند روح مطهر شهدای موشکی و هسته‌ای و حرم و حریم را شاد و بر علو درجاتشان بیفزاید.

یادآوری این نکتهء باریکتر از مو(3) نیز خالی از ضرر نیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان در لیست بالا نیامده آن بوده است که آنان، بعضی امتیازات لازم در برخی مراحل سرنوشت ساز، بویژه "مالش قهرمانانه" (4) را، مع الاسف نیاورده اند؛ لکن آکادمی، حق بقول عوام appeal را برای این دسته از مؤمنین محفوظ می دارد.

از مالش آموختگان ممتاز این دوره

_______________________________

1- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2- (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3- بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی) باشد- م

4- حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامهء داخلی آکادمی

5- بموجب تبصرهء 3 ماده 35 آئین نامهء مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار،به حُکم قناری انتخاب، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پُرستاته ،به قیلوله مشغول می شوند. ذیلاً تصویر زمان جوانی هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ملاحظه می فرمایید.

*******************************

بپایان آمد این جوهر، مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

پنجم ژانویة المفرّح از برجام الحرام سنه 023 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر – فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

11 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page